Stíš myseľ
a duša začne rozprávať.

Ma Jaya Sati Bhagavati

Pár slov

O mne

V roku 2019 som získala oprávnenie na vykonávanie tejto modality u Candace Craw-Goldman, ktorá svoju metódu BQH vypracovala po rokoch skúseností a spolupráce s legendárnou Dolores Cannon - zakladateľkou regresných hypnóz (QHHT). Kvantové liečenie BQH je zamerané na spirituálny sebarozvoj a sebaliečenie - na energiu, srdce, intuíciu a zámer. Až po naštudovaní a absolvovaní štúdia som prišla na to, že sa to v podstate naučiť nedá, túto modalitu musíte žiť. :)

Táto práca s ľuďmi mi prináša radosť, spojenie s mojou "lepšou verziou", pokoru a rešpekt pred tým, čo prostredníctvom tohto liečenia s klientmi zažívam. Neskromne to nazvem zázrakmi. Tieto zázraky, milosti, momenty, ktoré pri týchto sedeniach spolu zažívame, k nám prirodzene patria, máme na nich právo, sú nám dané Bohom, Zdrojom - nazvime ho ako potrebujeme.

Moje predošlé hektické pracovné zaťaženie a celkový životný štýl mi priniesli do života rôzne prekážky, cez ktoré som sa rozhodla prechádzať pomocou medicíny klasickej. Roky bežali a postupne moje kroky viedli aj k tým "alternatívnejším" liečebným postupom a následne aj na cestu prebudenia a vzostupu.

Tak som sa dostala k liečivým rastlinám, aromaterapii, k učeniu šamaniek Sandry Ingerman a Pam Montgomery. Spolu s mojou rodinou sa staráme o našu prírodnú záhradu, Záhradu so Srdcom, kde dodržiavame permakultúrne princípy. Cítim silné spojenie s elementárnymi bytosťami, elementami Zeme. Tie mi pomáhajú v mojom vlastnom liečení a čerpám z nich svoju životnú energiu. Fascinuje ma práca so zvukom, ladičkami, aj napriek tomu, že som hudobný antitalent. :)

V ťažkých situáciach som žiadala vesmír o pomoc a tá mi stále v nejakej forme prišla. Tak vďačím mojej rodine za to, že som tu. Tak som si našla aj moju liečiteľku a učiteľku Elise Bonato, ktorá mi pomáha spomenúť si na to, kým som, čo dokážem, na čo som sem prišla.

Učenie sa je pre mňa rovnako dôležité ako posúvanie mojich vedomostí a skúsenosti ďalej - tam, kde je to prijímané s radosťou. Objavovanie života a všetkého, čo ho podporuje, je pre mňa hnacím motorom v tejto realite.

Ďakujem Vesmíru a Bohu za túto možnosť.

Teším sa na stretnutie s Vami.
S láskou,
Lucia Capová Ločová

Moje služby

Recenzie

Vaše skúsenosti

Mobil

+421 907 95 48 19

Mail

hypnoza(zavinac)lucid.sk

Kontaktný formulár