Príprava na BQH terapiu

Príprava na BQH terapiu

 • Dôležité

  Existuje nejaká príprava na terapiu? Je potrebná?

  Tieto informácie Vám pomôžu pri dosiahnutí čo najlepšieho možného výsledku pri kvantovej terapii BQH. Myslím tým prípravu do toho bodu, kým sa spolu stretneme na terapiu.

  Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo nejasnosti, dajte mi, prosím, vedieť.

  Je na Vás, aby ste sa rozhodoli, koľko a čo chcete urobiť, aby ste sa pripravili na svoju terapiu.

  V skutočnosti najdôležitejšou a jedinou požiadavkou je dôverovať procesu a sebe a prísť na terapiu!

  Ale, mnohým z vás výrazne pomôže naučiť sa upokojiť a stíšiť myseľ, prečítať si niektoré užitočné články, ktoré uvedú mýty na pravú mieru a poskytnú relevantné informácie, a tiež tým, že urobíte aj nejaké konkrétne kroky, ako napríklad precvičovanie si konkrétnych techník.

  Príprava na kvantové liečenie/BQH terapia:
  • Naute sa upokojiť myseľ pomocou meditácie.
  • Vytvorte zámer a rozhodnutie - „Som pripojený/á a dokážem ľahko komunikovať so svojim Vyšším Ja“.
  • Nemajte žiadne očakávania.
  • Trénujte si vizualizáciu - predstavivosť.
  • Vytvorte zoznam otázok, alebo na čo ste zvedaví (Bežný limit je 5 až 12 otázok)
  • Po terapii už neplánujte na daný deň nič, budete potrebovať odpočinok/čas na integráciu.
  • Prečítajte si mýty o hypnóze.
  • Trošku si zacvičte pred terapiou.
  • Ľahké jedlo alebo občerstvenie pred terapiou.
  • Zredukujte kofeín (ale NEELIMINUJTE ho, ak pravidelne pijete kávu alebo čaj, stačí obmedziť).
  • Online terapie-Zoznam sa so Zoom programom a so všetkými zariadeniami pred terapiou.

 • Upokoj svoju myseľ

  Naučte sa upokojiť svoju myseľ.

  Ak nemeditujete pravidelne, teraz je čas začať. Tichá myseľ, ktorá nie je preplnená a popretkávaná rôznymi myšlienkami, je Vašim najlepším prínosom pre BQH terapiu.

  Napr. na YouTube nájdete videá, ktoré vysvetľujú presne to, čo je meditácia a prečo je dôležitá. Vedené meditácie sú výborné. Pri výbere sa riaďte tým, čo je pre Vaše uši a myseľ príjemné.

  Meditujte v tichosti minimálne 10-20 minút denne alebo použite nasledujúce prírodné zvuky z YouTube so slúchadlami na zníženie vonkajšieho rušenia.
  Lesné Vtáky
  Zvuky vodopádu
  Oceánske Vlny
  Binaurálne beaty s hudbou

  Mimo meditácie máte aj určite svoje spôsoby, ako sa zvyknete upokojiť, stíšiť, napr. pri práci v záhrade, pri práci s drevom, pletení, šití, varení, pri modlidbe... - aj to je veľmi účinná forma meditácie.

 • Zámer a rozhodnutie

  Vytvorenie zámeru a zadanie rozhodnutia

  Je dôležité začať s úmyslom, od úplne prvého momentu, ako ste si naplánovali terapiu, aby ste mali jasnú a priamu komunikáciu s tou časťou svojho Ja, ktorá je schopná poskytnúť uzdravenie a informácie. Nazvime tú časť ako Vaše Vyššie Ja.

  "Mám jasnú a priamu komunikáciu s mojím Vyšším Ja."

  Všimnite si ČAS tejto vety. Nie je to "budem mať", je to "mám". Môžete si potom zopakovať tento zámer buď potichu alebo nahlas počas celého dňa pred terapiou a čo je najdôležitejšie, tesne predtým, než pôjdete večer spať (každý večer). Dajte si "poznámkový papierik" na zrkadlo v kúpeľni, aby ste si pripomenuli a sústredili sa na svoj zámer, popri tom, ako si budete čistiť zuby a pripravovať sa do postele.

 • Očakávania

  Nemajte žiadne očakávania.

  Zámery a očakávania sú úplne dve rozdielne veci.

  Konkrétne očakávania o tom, čo sa chystáte zažiť, Vám vôbec nepomôžu. Je dobré pamätať, že musíte byť absolútne "prítomný" počas svojho celého zážitku.

  Z mojej skúsenosti, klienti bez akýchkoľvek predstáv o tom, čo ich čaká, majú lepšie výsledky ako tí, ktorí dychtivo očakávajú „nadupané“ a zázračné informácie z iných vesmírov.

  Tu je video s Dolores Cannon vytvorené pred mnohými rokmi o očakávaniach v akejkoľvek terapii kvantového uzdravovania. (v anglickom jazyku) https://youtu.be/qcwI6411AY4

  Zopár momentov z videa: "Často ľudia, ktorí prichádzajú na kvantovú hypnózu, maju vysoké očakávania a úplne nerealistické. 90% minulých životov, ktorých sa môžeme počas hypnózy dotknúť, budú veľmi jednoduché, bežné, nezaujímavé. Tzv. minulé životy o kopaní zemiakov. To, čo uvidíte počas hynózy, bude presne to, čo v daný moment vaše podvedomie, nevedomie… potrebuje vidieť."

 • Tréning predstavivosti

  Trénujte si svoju vizualizáciu a používajte predstavivosť

  Vaše Vyššie Ja používa Vašu fantáziu ako jazyk, ktorým sa s Vami rozpráva.

  Absorbovanie tejto myšlienky a trochu prípravy na stimuláciu Vašej fantázie je dobrý spôsob ako sa pripraviť.

  Nájdite si meditácie, vedené, ktoré Vám pomôžu dostať tvoju predstavivosť do pozoru a pripravia Vás na terapiu. Mám na mysli také, ktoré Vás budú viesť napr. zaujímavými kútmi krajiny, prírodou, galaxiami... miestami, kde ste nikdy neboli, ale ktoré vie Vaša fantázia krásne vykresliť, naprojektovať.

 • Mýty o hypnoze

  Bežné mýty o hypnóze.

  Jednoducho povedané, nie, nebude to také jednoduché, že len zaspíte a potom sa zobudíte a všetky Vaše problémy budú vyriešené. Nie je potrebné, aby ste šli hlboko do hypnózy tak, aby ste boli mimo svojho vedomia a vnímania.

  Z mojej praxe, klienti sú poväčšine v nižšej hladine alfa, alebo theta, teda v stave, ktorý je pre naše bytie absolútne prirodzený, bežný. Zažívame ho možno denne, napríklad pri pozeraní televízora, kedy nás dej upúta natoľko, že nevnímame neporiadok v kuchyni a hladné deti pri stole :D

  Hypnóza je stav úplného relaxu, telo je absolútne uvoľnené, v kľude. Myseľ je však svieža, vníma, komunikuje, je si vedomá diania navôkol.

 • Príprava otázok

  Pripravte si zoznam otázok a záležitostí, s ktorými máte problémy.

  Budete si chcieť pripraviť zoznam otázok a záležitostí, ktoré potrebujete vyriešiť.

  Ako Váš terapeut Vás žiadam, aby ste si tento zoznam napísali jednoducho na papier a odovzdali mi ho na našom stretnutí, alebo aby ste vytvorili dokument v programe Word a poslali mi ho pred terapiou e-mailom. Prosím, úhľadne ručne napíšte tento zoznam, alebo ho vytlač na počítači, aby som mohla ľahko čítať Vaše otázky počas terapie.

  Taktiež zoraď tieto otázky a obavy v poradí dôležitosti pre Vás, keďže sa môže stať, že nemusíme byť schopní ich všetky riešiť. Môže to byť hoci len jedna otázka alebo problém, alebo Vás napadnú aj desiatky. Naozaj nezáleží na tom, koľko ich bude, ale na tom, že ich dáte do poradia dôležitosti.

  Aké otázky?
  Všeobecným pravidlom je klásť osobné otázky alebo udržiavať témy týkajúce sa Vášho osobného života. Tu je niekoľko príkladov.

  "Mám astmu od narodenia. Prečo? Môže to byť uzdravené? Som v novom milostnom vzťahu. Je táto osoba pre mňa tá pravá? Naozaj nemám rád svoju prácu a chcel by som ju nechať a nájsť novú. Mal by som? Aká práca je mojim poslaním? Mám zložitý vzťah so svojou sestrou. Prečo je to tak a môže to byť vyriešené?
  Pred mnohými rokmi sa mi stalo niečo zvláštne. (Môže to byť sen, vízia, pocit alebo skúsenosť) Čo sa presne stalo a prečo? Mám celoživotný problém (pomenovať akýkoľvek predmet/záležitosť) Môžeme to podrobne preskúmať?"

  Ako Váš terapeut, mám pripravený svoj vlastný zoznam "štandardných" otázok, ktoré sa môžem opýtať, ak sa vy zameráš len na jeden alebo dva problémy, takže sa nemusíte obávať, ak máte iba krátky zoznam.

 • Pred a po terapií

  Príprava v deň a po skončení terapie.

  Nepite alkoholické alebo kofeínové nápoje pred terapiou, alebo dokonca ani večer predtým, ak je to možné. Ak pijete pravidelne rannú kávu, prosím, NEvynechaj svoju kávu, ale potom už s kofeínom s mierou a udržte ho na minime pred terapiou.

  Ľahké cvičenie pred dohodnutým stretnutím, ako napríklad dlhá prechádzka (nie v supermarkete :D ), je vynikajúci spôsob, ako sa pripraviť na úspešnú terapiu. To je ďalšia dobrá príležitosť, kde si môžete zopakovať svoj zámer. Chcem, aby pri terapii bolo Vaše telo bolo uvoľnené, Vaša myseľ upokojená, ale ostražitá a zapojená do procesu.

  V deň terapie si neplánujte nič iné, do maximálnej možnej miery, ako je to možné. Začneme tým, že sa porozprávame, povieme si o celom postupe a prejdeme Vaše otázky. Potom si urobíte pohodlie a začneme samotnú hypnózu. Po skončení si prejdeme cez to, čo ste zažili a uistíme sa, že ste pri plnom vedomí, zobudený a uzemnený pre zvyšok svojho dňa.

  Vo všeobecnosti nie je dobrý nápad mať dohodnuté ďalšie povinnosti po terapii, alebo si plánovať dlhú jazdu autom (iba ak by ste mali šoféra). Absolvovanie BQH terapie je veľmi podobné dlhému snívaniu, ktoré je veľmi živé a detailné. Naozaj sa budete cítiť, akoby si sa práve vrátil z úžasnej cesty, navštívili ste iné svety a životy a v skutočnosti ste to aj presne urobil :D . Najlepšie je nechať si nejaký čas na spracovanie svojich nových skúseností a zážitkov predtým, než sa úplne vrátite do svojej bežnej vedomej každodennej reality a skôr než sa pustíte do akejkoľvek zložitej mentálnej úlohy alebo namáhavej fyzickej aktivity.

  Po našej terapii pripravím do niekoľkých dní digitálnu nahrávku a pošlem odkaz na stiahnutie súboru na vybranú e-mailovú adresu. Stiahnite si súbor hneď, ako dostanete odkaz a vytvorte si aj záložnú kópiu. Nemôžem archivovať Vašu nahrávku na neurčito.

  Keď budete počúvať svoju terapiu v nasledujúcich dňoch, týždňoch a dokonca aj po mesiacoch môže byť veľmi cennou súčasťou Vašej BQH terapie. Dokonca aj keď Vaša vedomá myseľ "pamätá" na terapiu ihneď po nej, môže, rovnako ako niektoré sny môžu, začať sa postupne vytrácať z Vašej pamäte, aj keď ste mali "nezabudnuteľný" zážitok! Okrem toho môže nastať aj ďalšie energetické sťahovanie informácií posilnené opakovaným počúvaním. Taktiež môžu prísť momenty na zlepšenie súčasnej životnej situácie opakovaným počúvaním tohto audiozáznamu.

  Jedným z cieľov kvantového liečenia je mať svoju vedomú myseľ zladenú s Vyšším Ja a jeho cieľmi a prijať akékoľvek zmeny alebo liečenie, ktoré majú v úmysle prebehnúť.

  Nakoniec, nezabudnite, že vždy som zvedavá na spätnú väzbu z terapie a ako ovplyvnila Vašu situáciu. Preto mi, prosím, napíšte správu, alebo jednoducho spätnú väzbu a recenziu na stránke a dajte mi vedieť, ako BQH terapia ovplyvnila Váš život.

 • Online terapia

  Technické Informácie.

  Áno, aj online terapia je rovnako účinná a môže byť rovnako úspešná ako terapia pri osobnom stretnutí. Dokonca táto forma terapie je pre niekoho vhodnejšia. Nielen z dôvodu veľkej vzdialenosti medzi mnou ako terapeutom a Vami. Niekto sa doma na svojom lôžku jednoducho cíti istejšie a bezpečnejšie. Sú klienti, pre ktorých osobné stretnutie nie je možné z dôvodu ich zdravotného stavu. Dobrá správa je, vieme sa situácii prispôsobiť.

  On-line terapie sa konajú pomocou ZOOM, jednoduchý program na webstránke. Musíte mať Zoom nainštalovaný na vašom zariadení. Dôležité je mať pripojené slúchadlá s mikrofónom. Pošlem vám osobný odkaz na naše stretnutie.

  Prosím, vyskúšajte si prácu s programom Zoom a vyskúšaj si aj svoje vybavenie a pripojenie k internetu, napríklad s priateľom pred našou terapiou! Nebudete určite chcieť míňať cenný čas z terapie na riešenie svojich zariadení.

  Stretnutie OSOBNÉ vieme urobiť na dohodnutom mieste.